Whatsapp Hattımız
Yorgan Yıkama | Sakarya Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama | Sakarya Yorgan Yıkama

Sakarya Tunahan Halı Yıkama yorgan yıkamada tek adres.Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Sakarya Yorgan yıkama işleminde hijyeni ön planda tutan firmamız yorganlarınızın sizden alınıp size gelene kadar olan temizliğine önem vermektedir.

Halı yıkama firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler. Ancak yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır.

Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kulanılmaktadır. Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır.

Yorgan yıkama konusunda İklim Halı Yıkama firmamız yorganınıza özel, zarar vermeyen ayrıştırıcı seçmektedir. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresine teslim edilir.

Sakarya'da yorgan yıkama hizmeti veren onlarca firması arasında bizlere güvenen 100 lerce mutlu müşterisi ile firmamız öncü firmalar arasındadır. Prensipli ve müşteri odaklı çalışan firmamız ile ilgili İletişim bilgilerimiz sayesinde bize her an ulaşabilirsiniz.

Neden Biz?

%100 Kaliteli bir temizlik ve %100 Leke çıkarma garantisi oldu için biz... :-)

Halı yıkama fiyatları nedir?

Hemen bizi arayarak bilgi alabilirsiniz...

Halılar kaç günde teslim edilir?

Halılarımız 3 ile 4 iş gününde yıkanmaktadır...

Nakliye ücreti ne kadar?

Her türlü halı yıkama ihtiyacınız için Sakarya Serdivan Bölgesi içinde nakliye hizmetimiz ÜCRETSİZDİR...

Koltuk yıkama yapıyor musunuz?

Tunahan Halı Yıkama olarak koltuk yıkama hizmeti de müşterilerimize sunmaktayız...

Tıkla Ara!
Tıkla Ara!